Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Gmina Starachowice otrzymała prawie 13 mln złotych z Regionalnego Programu Operacyjnego WŚ na lata 2014-2020 na termomodernizację przedszkoli i szkół. Jest to jeden z głównych projektów w ramach naszego GPR!

Pierwszy miesiąc wakacji upłynął pod znakiem akcji "Lato na Wzgórzu". Ponadto rozpoczęły się małe inwestycje porządkujące przestrzeń na Majówce i Stadionie, a także dostaliśmy dofinansowanie na termomodernizację przedszkoli i szkół.

Jak pracować z kamerą? Jak najlepiej wykorzystać dźwięk i światło w filmie? Jak poruszać się na planie filmowym? Na te i inne pytania uczestnicy poznają odpowiedź na warsztach filmowych, które ruszają już 20 lipca 2017 r.

W dniach 3-6 lipca 2017 r. Pani Aneta Nasternak-Kmieć - Pełnomocnik ds. Rewitalizacji w Starachowicach wzięła udział w wizycie polskich ekspertów w Mołdawii organizowanej przez Ministerstwo Rozwoju.

Zapraszamy do zapoznania się ze sprawozdania z działań rewitalizacyjnych, które zostały podjęte w czerwcu 2017 r. w Gminie Starachowice. W tym miesiącu m.in. zostały uchwalone zasady działania Komitetu Rewitalizacji.

Warsztaty filmowe, fotograficzne, garncarskie, spotkania z animatorami, gry plenerowe oraz spotkania motywacyjne. To tylko niektóre atrakcje, które zostały przygotowane w wakacje dla dzieci i młodzieży z Osiedla Wzgórze. Zapraszamy!

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze