Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Nabór do Komitetu Rewitalizacji trwał od 31 grudnia 2020 roku do 25 stycznia 2021 roku. W tym czasie wpłynęło 12 formularzy zgłoszeniowych, ze względu na brak zgłoszeń w naborze podstawowym od osób reprezentujących Starachowicką Spółdzielnię Mieszkaniową, mieszkańców Wierzbnika, mieszkańców spoza obszaru rewitalizacji, przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji i SSE w dniu 27 stycznia 2021 roku ogłoszono nabór uzupełniający, w którym nie złożono żadnego formularza zgłoszeniowego.

Do 15 lutego 2021 r. mieszkańcy Wierzbnika, osoby spoza obszaru rewitalizacji, przedsiębiorcy z obszaru rewitalizacji i SSE oraz przedstawiciel Starachowickiej Spółdzielni Mieszkaniowej mogą zgłaszać swoje kandydatury do Komitetu Rewitalizacji.

Prezydent Miasta Starachowice ogłasza nabór do Komitetu Rewitalizacji w Starachowicach. Osoby oraz instytucje, które chcą aktywnie włączyć się w proces rewitalizacji, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 25 stycznia 2021 roku.

Zapraszamy do zapoznania się z projektem Raportu ewaluacji śródokresowej Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Starachowice na lata 2016-2025. Uwagi można zgłaszać do 13 marca 2020 r. na adres: rewitalizacja@starachowice.eu.

Rok 2020 to czas oceny śródokresowej Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Starachowice na lata 2016-2025. Serdecznie zapraszamy wszystkich zaangażowanych w proces rewitalizacji do wyrażenia swojej opinii na temat realizacji GPR.

W dniu 10 grudnia 2019 r. odbyło się ostatnie posiedzenie Komitetu Rewitalizacji w 2019 r. Była to okazja do podsumowania ostatnich dwóch lat oraz przekazania pomysłów na usprawienie działania tego ciała doradczego.

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze