Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Rewitalizacja Zbiornika Wodnego Lubianka w Starachowicach nabiera tempa. Wspólne działania Powiatu i Gminy Starachowice zmierzające do wyremontowania zbiornika wkraczają w decydującą fazę.

"Kąpielisko Lubianka to latem jedno z najczęściej wybieranych przez starachowiczan miejsc do wypoczynku nad wodą. Tak jednak nie będzie w nadchodzącym sezonie letnim z powodu planowanych tam prac. Będą tam realizowane dwutorowe działania. Planowana przez miasto rewitalizacja zbiornika i podejmowany przez powiat remont urządzeń hydrologicznych."

Źródło i materiał wideo - TELEWIZJA STARACHOWICE

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze