Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Prezydent Miasta Starachowice - Pan Marek Materek powołał 3 osoby do Komitetu Rewitalizacji na kadencję 2017-2020 w związku z zakończeniem naboru uzupełniającego. Komitet dotychczas funkcjonował w niepełnym - 10 osobowym składzie

Skład Komitetu Rewitalizacji został uzupełniony o 3 osoby w związku z brakiem zgłoszeń w naborze podstawowym kandydatów reprezentujących mieszkańców Stadionu i Wierzbnika oraz przedstawicieli przedsiębiorców prowadzących działalność na obszarze rewitalizacji oraz w SSE.

W wyniku naboru uzupełniającego, jako przedstawiciel Osiedla Stadion wybrany został Pan Tomasz Łebek. Nie wpłynęła żadna kandydatura mieszkańca Wierzbnika oraz przedstawicieli przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji oraz działających w SSE.

Na podstawie § 4. Ust. 5 Uchwały nr VII/19/2017 Rady Miejskiej w Starachowicach z dnia 30 czerwca 2017 r. dotyczącej zasad wyznaczania składu oraz zasad działania Komitetu Rewitalizacji, do Komitetu zostały wybrane 2 osoby, które złożyły formularze w ramach naboru uzupełniającego tj.: a. Pan Adam Buchelt, b. Pan Jerzy Krawczyk.

Zarządzenie Prezydenta Miasta Starachowice

Komitet Rewitalizacji

 

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze