Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Adres:

Urząd Miejski w Starachowicach
ul. Radomska 45, pok. 219
27-200 Starachowice
woj. świętokrzyskie

Kontakt:

@: rewitalizacja@starachowice.eu

FB: www.facebook.com/starachowiceODnowa

tel.: 041 273 82 79

Kadra projektu:

Aneta Nasternak-Kmieć - Koordynator projektu
@ - aneta.nasternak@starachowice.eu
tel. 041 273 82 79

Kamil Stanos - Asystent Koordynatora projektu
@ - kamil.stanos@starachowice.eu
tel. 041 273 82 79

 Marcin Bednarczyk - Urbanista
@ - marcin.bednarczyk@starachowice.eu
tel. 041 273 83 48
Elżbieta Gralec - Specjalista ds. obsługi finansowej
@ - elzbieta.gralec@starachowice.eu
tel. 041 273 82 79
 Izabela Sikorska - Specjalista ds. administracyjno-biurowej
@ - izabela.sikorska@starachowice.eu
tel. 041 273 82 79
Emilia Rymarczyk - Specjalista ds. społecznych
@ - emilia.rymarczyk@starachowice.eu
tel. 041 273 82 79

 

 mapa google copy

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze