Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Konsultacje społeczne dotyczące zagospodarowania terenu Szlakowiska będą prowadzone w okresie od dnia 4 lipca 2017 r. do dnia 4 sierpnia 2017 r. do godz. 15:00.

Celem konsultacji jest zebranie uwag, opinii i propozycji dotyczących zagospodarowania przestrzeni publicznej na obszarze Szlakowiska.

Konsultacje prowadzone będą w formie:

1. Wywiadów z mieszkańcami – w dniu 14 lipca 2017 r. o godz. 19:00 na Placu na Szlakowisku.

2. Zbierania uwag ustnych - w dniach 4 lipca 2017 r. do dnia 4 sierpnia 2017 r., w godzinach 10:00-15:00 w siedzibie Urzędu Miejskiego w Starachowicach w pokoju 219.

3. Zbierania uwag, propozycji i opinii w postaci papierowej i elektronicznej, z wykorzystaniem formularza konsultacyjnego. Formularz konsultacyjny udostępniony zostanie do pobrania na stronie internetowej Gminy – www.rewitalizacja.starachowice.eu oraz na stronie BIP Urzędu Miejskiego w Starachowicach w zakładce Tablica ogłoszeń/Konsultacje społeczne/Konsultacje – Szlakowisko. Wypełnione dokumenty należy przesłać na adres mailowy: rewitalizacja@starachowice.eu w terminie od 4 lipca 2017 r. do dnia 4 sierpnia 2017 r. do godz. 15:00. Formularz i ankieta będą dostępne ponadto w wersji papierowej w Biurze Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Starachowicach. Wypełnione dokumenty w wersji papierowej należy złożyć do dnia 4 sierpnia 2017 r. do godz. 15:00.

Zarządzenie Prezydenta Miasta ws. przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących zagospodarowania terenu Szlakowiska

Formularz konsultacyjny

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze