Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ścieżki rowerowe - to temat kolejnych konsultacji społecznych z mieszkańcami Starachowic. Jak powinna wyglądać sieć dróg dla rowerów? Gdzie ich najbardziej brakuje? Na opinie i uwagi Urząd Miejski czeka do 30 marca 2018 r.

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Osiedla Wzgórze do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących planowanych działań społecznych. Już 2 i 3 marca 2018 r. odbędą się pierwsze spotkania z mieszkańcami.

W dniach od 12 lutego do 12 marca 2018 r. w ramach konsultacji społecznych mieszkańcy miasta mogą wypowiedzieć się o tym, jak powinna wyglądać oferta kulturalna Starachowickiego Centrum Kultury. Pierwsze spotkanie już 12 lutego!

Kolejnym krokiem do udanej rewitalizacji miasta jest powołanie Komitetu Rewitalizacji, który stanowić ma organizacyjny łącznik i sprawny kanał komunikacji między organami gminy a mieszkańcami Starachowic.

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze