Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców Osiedla Wzgórze do udziału w konsultacjach społecznych dotyczących planowanych działań społecznych. Już 2 i 3 marca 2018 r. odbędą się pierwsze spotkania z mieszkańcami.

W ramach procesu rewitalizacji w Starachowicach planowany jest szereg działań społecznych przeznaczonych dla mieszkańców Osiedla Wzgórze. Akcje dla dzieci i młodieży, warsztaty, utworzenie świetlicy środowiskowej czy Centrum Aktywności Społeczne Wzgórze - to tylko niektóre pomysły rewitalizacyjne.

Konsultacje będą prowadzone w okresie od dnia 1 marca 2018 r. do dnia 30 marca 2018 r. do godz. 15:00. Celem konsultacji jest zebranie uwag, opinii i propozycji dotyczących planowanych działań społecznych na Osiedlu Wzgórze. 

Pierwsze spotkanie w formie zogniskowanego wywiadu grupowego odbędzie się 2 marca 2018 r. o godz. 17:00 w Starachowickim Centrum Kultury w Sali Klubowej. Dzień później w sobotę 3 marca 2018 r. na Osiedlu przeprowadzone zostaną Indywidualne pogłębione wywiady z mieszkańcami. 

Swoje pomysły i uwagi można zgłaszać również poprzez formularz konsultacyjny. Wypełniony dokument należy przesłać na adres mailowy: rewitalizacja@starachowice.eu lub dostarczyć osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Starachowicach w terminie od 1 marca 2018 r. do dnia 30 marca 2018 r. do godz. 15:00.

docFormularz konsultacyjny350 KB

pdfRaport cząstkowy - spotkanie fokusowe396.81 KB

pdfRaport cząstkowy - wywiady indywidualne306.9 KB

pdfRaport końcowy385.71 KB

Zarządzenie Prezydenta

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze