Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Już we wtorek 28 września odbędzie się̨ kolejne spotkanie Prezydenta Miasta Marka Materka z mieszkańcami, tym razem zapraszamy na osiedle Wzgórze - Kolonia Robotnicza na terenie Starachowic Zachodnich. Udział w spotkaniu mogą wziąć wszyscy zainteresowani mieszkańcy.

Burmistrz Miasta Marki Jacek Orych wraz z grupą współpracowników odwiedził Starachowice. Tematem spotkania był Gminny Program Rewitalizacji. 

Prezydent Miasta Starachowice ogłasza nabór do Komitetu Rewitalizacji w Starachowicach. Osoby oraz instytucje, które chcą aktywnie włączyć się w proces rewitalizacji, mogą zgłaszać swoje kandydatury do 6 listopada 2017 r.

Dzięki dofinansowaniu z Programu Erasmus+ w Starachowicach powstanie pierwsza w województwie gminna Strategia na rzecz Młodzieży, która pozwoli na stworzenie kompleksowych działań skierowanych do młodych ludzi.

Zakończyły się spotkania konsultacyjne dotyczące Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Starachowice na lata 2016-2025. Bardzo dziękujemy wszystkim za aktywny udział oraz zaangażowanie!

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze