Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

Ścieżki rowerowe - to temat kolejnych konsultacji społecznych z mieszkańcami Starachowic. Jak powinna wyglądać sieć dróg dla rowerów? Gdzie ich najbardziej brakuje? Na opinie i uwagi Urząd Miejski czeka do 30 marca 2018 r.

Konsultacje będą prowadzone w okresie od dnia 1 marca 2018 r. do dnia 30 marca 2018 r. do godz. 15:00. Celem konsultacji jest zebranie uwag, opinii i propozycji dotyczących ścieżek rowerowych w Starachowicach.

W ramach konsultacji planowane są dwa spotkania z mieszkańcami. Pierwsze spotkanie będzie miało charakter informacyjno-konsultacyjny i odbędzie się 16 marca o godz. 17:00 w Urzędzie Miejskim w Starachowicach w Sali Olimpia. 

Drugie spotkanie to warsztaty z entuzjastami rowerowymi i organizacjami zajmujących się tematyką zrównoważonego transportu. Odbędzie się ono w Starachowickim Centrum Kultury w Sali Klubowej 17 marca 2018 r. o godz. 14:00.

Osoby, które nie będą mogły uczestniczyć w konsultacjach mogą wyrazić swoją opinię poprzez formularz konsultacyjny. Wypełnione dokumenty należy przesłać na adres mailowy: rewitalizacja@starachowice.eu lub osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańców w Urzędzie Miejskim w Starachowicach w terminie od 1 marca 2018 r. do dnia 30 marca 2018 r. do godz. 15:00.

Mapy ścieżek rowerowych w formacie PDF znajdują się na stronie BIP UM Starachowice.

docFormularz konsultacyjny349 KB

Zarządzenie Prezydenta Miasta

pdfRaport cząstkowy z konsultacji społecznych - spotkanie informacyjne850.99 KB

pdfRaport cząstkowy z konsultacji społecznych - warsztat771.05 KB

pdfRaport końcowy698.92 KB

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze