Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more

Dobiega końca nasza wspólna praca nad wypracowaniem koncepcji porozumienia przedsiębiorców pod nazwą Centrum CSR. Przed nami ostatnie 2-dniowe spotkanie mające określić treść porozumienia i uzgodnić pierwsze działania.

Wkraczamy w decydującą fazę prac nad stworzeniem Centrum Społecznej Odpowiedzialności Biznesu w Starachowicach. Wszystkim przedsiębiorcom, którzy zaangażowali się w dotychczasowe prace serdecznie dziękujemy i doceniamy chęć do wspólnego działania na rzecz społeczności lokalnej i rozwoju firm.

Do inicjatywy dołączyły takie firmy jak: Starpol, Perfopol, Odlewnie Polskie, LSC Communication, Centrum Galardia, Kompan, Cukiernia Heka a także Specjalna Strefa Ekonomiczna oraz Inkubator Przedsiębiorczości w Starachowicach.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, iż Centrum CSR ma formułę otwartą i firmy mogą się dołączyć do inicjatywy na każdym etapie.

Ostatnie spotkania dookreślające działania Centrum odbędą się w dniach 5 i 6 lipca 2018 r. o godz. 10:30 do Urzędu Miejskiego w Starachowicach do sali nr 125.

Serdecznie wszystkich zapraszamy! 

 

 

 

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze