Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more

Zapraszamy do zapoznania się z projektem Raportu ewaluacji śródokresowej Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Starachowice na lata 2016-2025. Uwagi można zgłaszać do 13 marca 2020 r. na adres: rewitalizacja@starachowice.eu.

Rok 2020 to czas oceny śródokresowej Gminnego Programu Rewitalizacji dla Gminy Starachowice na lata 2016-2025. Serdecznie zapraszamy wszystkich zaangażowanych w proces rewitalizacji do wyrażenia swojej opinii na temat realizacji GPR.

W dniu 10 grudnia 2019 r. odbyło się ostatnie posiedzenie Komitetu Rewitalizacji w 2019 r. Była to okazja do podsumowania ostatnich dwóch lat oraz przekazania pomysłów na usprawienie działania tego ciała doradczego.

W środę 20 listopada 2019 r. w Sali Olimpia w Urzędzie Miejskim odbyła się konferencja podsumowująca projekt "Starachowice OD nowa", czyli projektu od którego rozpoczął się cały proces rewitalizacji w Starachowicach. 

Prezydent Miasta Starachowice Marek Materek serdecznie zaprasza na konferencję podsumowującą projekt "Starachowice OD nowa", która odbędzie się 20 listopada 2019 r. o godz. 10:00 w sali Olimpia w Urzędzie Miejskim.

W najbliższy poniedziałek 30 września o godz. 14:00 odbędzie się ostatnie spotkanie sieciujące dotyczące środowiska naturalnego w miastach. Tematem przewodnim będzie zielona i błękitna architektura. Serdecznie zapraszamy!

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze