Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

 Po konsultacjach społecznych Parku Miejskiego, przyszedł czas zapytać mieszkańców Starachowic jak wyobrażają sobie w przyszłości Zalew Pasternik, który znajduje się na obszarze rewitalizacji.pasternik z prezydentem

W ramach konsultacji 10 października o godz. 16:00 odbył się spacer studyjny przy Pasterniku prowadzony przez Prezdenta Miasta Starachowice Marka Materka.

Dodatkowo wcześniej w tym samym dniu odbyły się spotkania grup przedstawicielskich. O godzinie 11:00 spotkali sie przedstawiciele organizacji pozarządowych, a o godzinie 14:00 młodzież szkolna.

Dodatkowo swoje opinie i pomysły można było zgłaszać za pomocą formularza konsultacyjnego dostępnego na bip.um.starachowice.pl w zakładce Tablica ogłoszeń/Konsultacje społeczne/Konsultacje – Zalew Pasternik i Rewitalizacja oraz na stronie internetowej Gminy w zakładce „Rewitalizacja”. Wypełniony formularz należało przesłać na adres mailowy: rewitalizacja@starachowice.eu lub dostarczyć osobiście do Urzędu Miejskiego w Starachowicach do Biura Obsługi Mieszkańców, ul. Radomska 45.

Opinie można zgłaszać od 8 października do 8 listopada 2016 r.

Formularz konsultacyjny - Pasternik
Raport ze spaceru studyjnego - Pasternik
Raport ze spotkań grup przedstawicielskich - Pasternik
Mapa - Zalew Pasternik

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze