Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

1. Wsparcie dla placówki pełniącej zadania świetlicy środowiskowej.

Od października 2016 r. do września 2017 r. w placówce pełniącej zadania świetlicy środowiskowej na ul. Sportowej 5, obecni byli animator, coach oraz pedagog. Eksperci mieli za zadanie wesprzeć placówkę w działaniach, opracować schemat działania oraz zidentyfikować główne problemy i potrzeby.

pdfWstępny program edukacyjny dla placówki pełniącej zadania świetlicy środowiskowej447.54 KB

pdfRaport z działań w placówce pełniącej zadania świetlicy środowiskowej411.58 KB

2. Akcja "Lato na Wzgórzu"

Warsztaty rowerowe, fotograficzne i filmowe, zajęcia ceramiczne, gry i zabawy z animatorami, spotkania konsultacyjne. Lato na Osiedlu Wzgórze dla dzieci i młodzieży w tym roku było wyjątkowo intensywne!

Więcej informacji: http://rewitalizacja.starachowice.eu/blog/2059-podsumowanie-akcji-lato-na-wzgorzu

3. Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

Jak pracować z kamerą? Jak najlepiej wykorzystać dźwięk i światło w filmie? Jak poruszać się na planie filmowym? Na te i inne pytania uczestnicy poznali odpowiedzi na warsztach filmowych, które odbyły się w lipcu-wrześniu 2017 r.

Zajęcia poprowadził profesjonalny filmowiec, a na warsztatach do dyspozycji uczestników dostępny był sprzęt filmowy w tym: kamery, mikrofony, lampy, głośniki.

Więcej: http://rewitalizacja.starachowice.eu/blog/1936-warsztaty-filmowe-dla-dzieci-i-mlodziezy

5. Akcja Lato na Wzgórzu 2

Druga część akcji "Lato na Wzgórzu" odbyła się w sierpniu 2019 r. W programie były m.in. gry i zabawy z animatorami, warsztaty kosmiczne i kosmiczne, eksperymenty naukowe oraz zajęcia z baniek mydlanych. 

Więcej informacji: http://rewitalizacja.starachowice.eu/blog/5004-lato-na-wzgorzu-podsumowanie

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze