Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji

3. Diagnozy służące opracowaniu Gminnego Programu Rewitalizacji

Pogłębiona analiza obszaru rewitalizacji znajduje się w Gminnym Programie Rewitalizacji w części 2 - Część diagnostyczna. Poniżej prezentujemy dodatkowe materiały, które były podstawą do opracowania powyższej części.

pdfMateriały do diagnozy w sferze funkcjonalno-przestrzennej2.66 MB

pdfOpis partycypacji społecznej w procesie opracowania GPR1.34 MB

pdfAnaliza ankiet badających jakość życia na obszarze rewitalizacji3.3 MB

pdfRaport z wizji lokalnych po obszarze rewitalizacji184.19 MB

4. Diagnoza potrzeb społecznych w powiecie starachowickim

W wyniku współpracy wielu instytucji i organizacji powstała "Diagnoza potrzeb społecznych w powiecie starachowickim". Diagnoza jest podstawą rozwoju usług użyteczności publicznej w powiecie Starachowickim.  pdfDiagnoza potrzeb społecznych w powiecie starachowickim1.79 MB

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze