Cookies help us deliver our services. By using our services, you agree to our use of cookies. Learn more

1. Wsparcie dla placówki pełniącej zadania świetlicy środowiskowej.

Od października 2016 r. do września 2017 r. w placówce pełniącej zadania świetlicy środowiskowej na ul. Sportowej 5, obecni byli animator, coach oraz pedagog. Eksperci mieli za zadanie wesprzeć placówkę w działaniach, opracować schemat działania oraz zidentyfikować główne problemy i potrzeby.

pdfWstępny program edukacyjny dla placówki pełniącej zadania świetlicy środowiskowej447.54 KB

pdfRaport z działań w placówce pełniącej zadania świetlicy środowiskowej411.58 KB

2. Akcja "Lato na Wzgórzu"

Warsztaty rowerowe, fotograficzne i filmowe, zajęcia ceramiczne, gry i zabawy z animatorami, spotkania konsultacyjne. Lato na Osiedlu Wzgórze dla dzieci i młodzieży w tym roku było wyjątkowo intensywne!

Więcej informacji: http://rewitalizacja.starachowice.eu/blog/2059-podsumowanie-akcji-lato-na-wzgorzu

3. Warsztaty filmowe dla dzieci i młodzieży

Jak pracować z kamerą? Jak najlepiej wykorzystać dźwięk i światło w filmie? Jak poruszać się na planie filmowym? Na te i inne pytania uczestnicy poznali odpowiedzi na warsztach filmowych, które odbyły się w lipcu-wrześniu 2017 r.

Zajęcia poprowadził profesjonalny filmowiec, a na warsztatach do dyspozycji uczestników dostępny był sprzęt filmowy w tym: kamery, mikrofony, lampy, głośniki.

Więcej: http://rewitalizacja.starachowice.eu/blog/1936-warsztaty-filmowe-dla-dzieci-i-mlodziezy

5. Akcja Lato na Wzgórzu 2

Druga część akcji "Lato na Wzgórzu" odbyła się w sierpniu 2019 r. W programie były m.in. gry i zabawy z animatorami, warsztaty kosmiczne i kosmiczne, eksperymenty naukowe oraz zajęcia z baniek mydlanych. 

Więcej informacji: http://rewitalizacja.starachowice.eu/blog/5004-lato-na-wzgorzu-podsumowanie

Modelowa Rewitalizacja Miast

Rozpoczęliśmy jedno z najważniejszych przedsięwzięć dla Starachowic, które będzie realizowane w ciągu najbliższych kilku lat - REWITALIZACJA miasta. Przed nami duże wyzwania, ogromne możliwości i szansa na zmianę przestrzeni miejskiej.


Drodzy Mieszkańcy, zapraszamy Was do tworzenia tej przestrzeni. Wspólnie możemy sprawić, że poprawią się warunki codziennego życia, estetyka miasta,... że będziemy mieszkać w lepszym miejscu.

Odwiedź nas na Facebooku!

facebook

logo popt

logo ue fundusze